Kendi ofisinize veya cep telefonunuza gelen çağrılarınızın profesyonel çağrı merkezi personelimiz tarafından yanıtlanır. Sizlere otomatik olarak mail ve sms ile iletilir.Tüm çağrılar CRM sistemi aracılığı ile otomatik raporlanır.

Neden Ofis İçin Sanal Asistan?

Maliyetlerinizin arttığı bu dönemde Teleasistan sekreter maliyetlerinizi günde sadece 10 TL’ye indiriyor.

sanal ofis değil ofis için teleasistan

Tüm Arayanlar Raporlanır

Ofis için sanal asistan ile gelen tüm çağrılar CRM sistemi ile size otomatik olarak raporlanır.

Profesyonel Personel

Özel eğitimli profesyonel ofis için asistan hizmeti veren çağrı merkezi personelimiz firmanızın adı ile telefonlarını karşılar.

sanal ofis değil ofis için teleasistan

Ofis Çağrıları Anında İletilir

Ofis telefonunuza gelen tüm çağrılar e-posta ve sms ile otomatik olarak iletilir. Müşterileriniz size sürekli ulaşır.

Sanal Ofis değil Sizin Ofisiniz

Sanal ofis’e ihtiyacı olmayan kendi ofisi olan müşterilerimiz, ofis veya cep telefonunuza gelen tüm çağrıların Teleasistan uzman personeli tarafından profesyonel olarak karşılanması ile müşterileri karşısında imaj ve prestij kazanır.

Ofis İçin Sanal Asistan

Sanal ofis tutmanıza gerek kalmadan, kendi ofisinize gelen tüm çağrıları karşılayarak profesyonel sekreter hizmeti sağlamaktayız.

sanal ofis değil ofis için teleasistan

Maliyetleriniz Düşer

Günde sadece 10 TL'ye elemanınıza sadece yemek alırsınız. Biz ise size SSK, Maas vb. maliyetler olmadan sekreterlik hizmetini profesyonelce vermekteyiz.

sanal ofis değil ofis için teleasistan

Anında Bilgilendirilirsiniz

Gelen tüm çağrılar CRM sistemine kayıt edilir. CRM sistemi otomatik olarak SMS ve e-posta ile sizi arayanları size bildirir ve toplu olarak raporlar.

sanal ofis değil ofis için teleasistan

%100 Memnuniyet Garantisi

10 yıldır hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize %100 memnuniyet sağlamaktayız. Sizi de memnun edeceğimize eminiz. Kendimize güveniyoruz. Taahhüt YOK, Ek maliyetler yok.Sadece profesyonel hizmet ve memnuniyet var.

sanal ofis değil ofis için teleasistan

CRM ile Raporlanır

Düşünün sizi tüm arayanlara ulaşabildiğiniz bir CRM veri tabanı. İşleriniz durgun olduğunda geçmiş arayan müşterilerinize kolayca ulaşarak yeniden çalışma imkanı sağlarsınız.

Memnun Müşterilerimiz

Tam 10 yıldır Sanal ofis değil ofisiniz için sanal asistan hizmeti vermekteyiz. 
10 yıldır kesintisiz hizmet vermekteyiz.
10 yıldır hiç zam yapmadık.

Sekreterim sürekli rahatsızlanıyordu, buna bir çözüm ararken Teleasistan ile tanıştım. 4 yıldır çalışmaktayız ve gayet memnunuz.
sanal ofis değil ofis için teleasistan
Levent Kutlu
Ambulans Hizmetleri
Sanal ofis kullanmak yerine kendi ofisimi açtım. En büyük sıkıntım telefonlarımın karşılanmasıydı. Teleasistan bana profesyonal sekreter servisi veriyor. En güzel tarafı ise anında bilgilendiriliyorum.
sanal ofis değil ofis için teleasistan
Uğur Aktan
Mimar
Bugüne kadar onlarca sekreter değiştirdim, hiç biri müşteri verilerini bir yere kaydedip bana sunamadı. Teleasistan tüm arayanları CRM ile raporladığı için ihtiyaç duyduğumda tüm arayanların bilgilerine anında ulaşabilmekteyim. Özellike işler durgun olduğunda bu rapor sayesinde yeni satışlar yapabiliyorum.
sanal ofis değil ofis için teleasistan
Ayşe Bal
Tekstil Üreticisi
© Tüm Hakları Saklıdır - Teleasistan - Sanal Ofis Değil Sanal Asistan
Proudly powered by WordPress | Theme: Sparker by Canyon Themes.