Coronavirüs salgını tedbirleri kapsamında Teleasistan ekibi de dahil olmak üzere binlerce firma 16 Mart haftasından itibaren evden çalışma kararı aldı.Bu süreçte yüz yüze yapılan toplantılar online platformlara video konferans ortamlarına  taşındı. Toplantılar kadar; dosya paylaşımı, ekip iletişimi ve proje/iş takibi gibi konular için de online çözümler bulmak önemli hale geldi. 

Korona Virüs Uzaktan Çalışma

Corona Virüs'te Verimliliği Maksimumda Tutmak için Tiyolar

Sektörün lideri ve ilk bu işi 10 yıl önce başlatan bir firma olarak sizlere yıllardır en iyi hizmeti vermiş olmaktan gurur duyarızz. Zor günlerinizde sizlerin yardımına koşarak çağrılarınızı en iyi şekilde yanıtlamaktayız.

corona virüs dosyalarınızı indirin

Tüm Dosyalarınızı Yedekleyin

Ofis bilgisayarlarınızda bulunan ve ihtiyacınız olabilecek tüm dosyalarınızı yedekleyip yanınıza alın.

Sekreter Hizmetinizi Teleasistandan Alın

Gelen Çağrılarınızı Sekreteriniz yerine Teleasistan Cevaplasın

Covid 19 kapsamında ayda sadece 100 TL'ye sekreteriniz oluyoruz. Sizlere daha çok destek verebilmek için tüm ekibimiz evlerinden çalışıyor.

Planlama Yapın

Planlama Yapın

Normalde iş stresinde yapamadığınız, ilerideki hedeflerinize uyacak planlamalar yaparak sonraki günler için hazırlanın. Verimliliğinizi düşürmeyin. Vaktinizi verimli kullanın.

Ücretsiz Uzaktan Çalışma Araçları

Haberleşme

 1. Zoom *: K-12 okulları için ücretsiz video konferans araçları.

 2. RingCentral * : Eğitimciler (K-12 okulları), sağlık hizmeti sağlayıcısı veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz video konferans.

 3. Google : Koronavirüs nedeniyle işletmelerin ve okulların uzaktan çalışmasına yardımcı olmak için Temmuz’a kadar işyeri görüntülü sohbet aracının ücretsiz, premium sürümü. Bu özellikler arasında arama başına 250 katılımcıya sahip olmak, bir alan adında 100.000 izleyici için canlı akış ve toplantıları kaydetme ve Google Drive’a kaydetme özelliği bulunur.

 4. Slack * : Koronavirüs pandemi araştırması, yanıtı veya hafifletme üzerinde çalışan ekipler için ücretli planlara ücretsiz yükseltme. İlgilenen ekipler bu kurulumu yapmak için özel bir adres ve uzaktan işbirliği ile en iyi nasıl başlayacağınıza dair bir danışmanlık gönderebilir.

 5. Comcast : Herkes için ücretsiz Xfinity WiFi, Xfinity olmayan aboneler de dahil olmak üzere herkes için erişim noktaları mevcuttur. Servise erişmek için, etkin noktalar listesinden “xfinitywifi” ağ adını arayın.

 6. LogMeIn : Uygun kuruluşlar (sağlık hizmeti sağlayıcıları, eğitim kurumları, belediyeler ve kar amacı gütmeyen) için video konferans çözümü GoToMeeting’den 3 ay boyunca ücretsiz site çapında lisanslama.

 7. Loom *: K-12 okulları, üniversiteleri ve eğitim kurumlarındaki öğretmenler ve öğrenciler için ücretsiz video kayıt ve paylaşım hizmeti. Ayrıca ücretsiz planlardaki kayıt sınırını kaldırmışlar ve Loom Pro’nun fiyatını yarıya indirmişlerdir.

 8. Intermedia : Tüm 2020 için Ücretsiz Video Konferans ve 2021’e kadar Pro Video Konferans.

 9. Vonage * : ABD, İngiltere ve Avustralya’daki eğitim, sağlık ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için 3 aylık ücretsiz Vonage Ticari İletişim hizmetleri.

 10. Vidyard : Tüm işletmeler için iç iletişimi geliştirmek için ücretsiz güvenli görüntülü mesajlaşma.

 11. Discord : Ücretsiz, gelişmiş Go Live akış hizmeti, artık 10 yerine 50 eşzamanlı kullanıcıyı destekleyebiliyor.

 12. Tuş takımı : Bulut tabanlı telefon sistemi Dialpad Talk Pro’nun iki aylık ücretsiz sürümü. Buna video konferanslar ve UberConference Business da dahildir.

 13. Panopto : İşletmeler, üniversiteler, kolejler ve okullar için video içeriği yakalamak ve dağıtmak için üç aylık ücretsiz erişim, çalışanların ve öğrencilerin uzaktan öğrenmeye ve çalışmaya devam etmesini sağlayacaktır.

 14. BlueJeans *: İlk yanıtlayanlara ve STK’lara 90 gün boyunca video konferans hizmetine ücretsiz erişim.

 15. 8×8 : Tüm kullanıcılara ücretsiz video toplantıları. 55’ten fazla ülkeden 80’den fazla yerel arama numarası (11 ücretsiz) ve hiçbir zaman kısıtlaması olmadan 50 katılımcıya kadar toplantı sunar.

 16. Bloomz : İletişim hizmetinin 30 Haziran 2020’ye kadar tüm okullara ücretsiz premium sürümü. Yazılım, kullanıcıların güncellemeleri ebeveynlere ve öğrencilere gerçek zamanlı olarak iletmelerini sağlar; dersleri, öğrenci çalışmalarını ve geri bildirimleri paylaşın.

 17. EZTexting : Okullara ücretsiz acil durum metin uyarı hizmetleri. Altı ay boyunca 100.000 ücretsiz giden kısa mesaj, bir dizi koronavirüs mesaj şablonuna erişim ve bire bir danışmanlık alın.

 18. Yaşam Boyu : Dünya çapında coronavirus tarafından etkilenen tüm kuruluşlar için ücretsiz sınırsız lisans, şirketin bulut tabanlı video işbirliği platformunu hemen altı ay boyunca kullanmaya hak kazanır.

 19. Ribbon Communications : Free Work @ Home lisansları 30 Haziran 2020 tarihine kadar kullanılabilir. Work @ Home ile operasyonel modellerini tamamen uzaktan çalışan bir iş gücüne dönüştürmesi gereken işletmeler eksiksiz bir Birleşik İletişim ve İşbirliği çözümüne erişebilir.

 20. Panopto : İşletmeler, üniversiteler, kolejler ve okullar için video içeriği yakalamak ve dağıtmak için üç aylık ücretsiz erişim, çalışanların ve öğrencilerin uzaktan öğrenmeye ve çalışmaya devam etmesini sağlayacaktır.

 21. Yext : 90 günlük bir süre için ücretsiz, yeni site arama ürünü, Yext Cevapları. Uygun işletmeler, web sitelerini tüketicilerin COVID-19’a özgü sorgularını gerçek zamanlı olarak yanıtlayabilen bir arama motoruna dönüştürebilecektir.

 22. Jamm : Uzak ve dağıtılmış ekipler tarafından kullanılan ücretsiz görsel-işitsel iletişim aracı. Hızlı bir şekilde video kaydedebilir veya ekibinizle canlı arama yapabilirsiniz. 3 ay kullanılabilir.

İşbirliği ve verimlilik

 1. Microsoft : Microsoft Teams dahil altı aylık ücretsiz Office 365 E1 Deneme Sürümü.

 2. Atlassian : Jira ve Confluence dahil olmak üzere sorun izleme ve proje izleme yazılımı için Cloud ürünlerine ücretsiz erişim. Ayrıca K-12 ve daha yüksek öğrenimdeki eğitimcilere bir yıl boyunca planlar düzenlemek için Trello Business Class’a ücretsiz erişim imkanı sunulmaktadır.

 3. Zoho : 1 Temmuz’a kadar uzaktan ücretsiz uygulama paketi. Çevrimiçi toplantılar, eğitim oturumları, depolama, proje yönetimi ve günlük işler (kelime işlemci, elektronik tablolar ve sunumlar şeklinde) dahil olmak üzere 11 uygulama vardır.

 4. Dropbox *: COVID-19 ile savaşmaya odaklanan sivil toplum kuruluşlarına ve STK’lara üç aylık ücretsiz Dropbox Business ve HelloSign Enterprise abonelikleri. Virüsü durdurmaya çalışan veya etkilenen kişilere yardım sağlayan kuruluşların başvurması teşvik edilir.

 5. Box : 3 ay boyunca ücretsiz güvenli dosya paylaşımı ve işbirliği platformu. Teklif, İş planı içindir ve sınırsız depolama alanı, mobil erişim, gelişmiş kullanıcı ve güvenlik raporlaması içerir.

 6. Wrike : Çok yönlü ortak çalışma yönetimi platformunun (Professional sürümü) 6 ay boyunca yeni müşterilere ücretsiz lisansları. Mevcut müşteriler sınırsız ortak çalışan ekleyebilir. Web seminerleri ve uzaktan çalışma önerileri web sitesinde bulunmaktadır.

 7. Smartsheet : CDC belgeleri ve diğer kaynaklar ve ilgili sayfalar ve formlar açısından zengin olan kendi koronavirüs hazırlık panolarını oluşturmak için diğer kuruluşlar tarafından kullanılabilecek ücretsiz şablonlar.

 8. PandaDoc *: Ücretsiz eSign planı, şirketlere sınırsız kullanıcı, sınırsız belge yükleme, sınırsız eSignatures ve ödeme işlemleri sunar.

 9. Docusign : Elektronik sözleşmeleri yönetmek için Docusign’a ücretsiz erişim.

 10. Lucidchart : Lucidchart tanıtım kütüphanesine ve temel şablonlara erişimi olan ücretsiz tek kullanıcılı hesap. Lucidchart, ekiplerin karmaşık konseptleri paylaşabileceği, işbirliği yapabileceği, görselleştirebileceği ve çalışmalarını gerçek zamanlı olarak kurtarabileceği nihai çevrimiçi işbirliği platformudur.

 11. Airtable * : Airtable Pro planının, COVID yardımıyla mücadele eden siyasi olmayan, insani çabalar için modern bir veritabanı olarak ücretsiz kullanımı. Zaman sınırı yoktur. Ayrıca öğrenciler için de ücretsiz hizmet vermeyi planlıyor.

 12. Calendly * : Uzaktan çalışanların bağlantıda kalmasına yardımcı olmak için çevrimiçi randevu planlama yazılımları için Ücretsiz Yakınlaştırma ve GoToMeeting entegrasyonları. Bunlar daha önce Premium katman özellikleriydi ve 30 Haziran’a kadar mevcut olacak. Ayrıca doğrudan COVID-19 üzerinde çalışan ekiplere ücretsiz premium plan erişimi.

 13. Evernote : Evernote Basic planına ücretsiz kaydolun ve erişin. Not almak. Bir günlük tutun. Web’den herhangi bir şeyi kırpın. Evernote, bilgileri hızlı ve güvenli bir şekilde depolamanızı ve paylaşmanızı sağlar.

 14. Proje44 : Kar amacı gütmeyen kuruluşlar, STK’lar, devlet kurumları, hastaneler, eczaneler ve marketler dahil olmak üzere kuruluşlar için koronavirüs rahatlama ve önleme çabalarını desteklemelerine yardımcı olmak için ücretsiz izleme.

 15. GanttPRO * : Sağlık ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için 15 Ağustos 2020’ye kadar ücretsiz hesap. Covid-19’dan muzdarip diğer işletmeler de ücretsiz hesap başvurusunda bulunabilirler. GanttPRO – proje planlama ve yönetimi için grafik tabanlı yazılım. Ekiplerin projelerini evden bile verimli bir şekilde yapmalarına yardımcı oluyoruz.

 16. Nimbus Not : Önümüzdeki birkaç ay için Ücretsiz İşletme Sürümü. Nimbus Note, çalışmanızı basitleştirmenize ve ekibinizi bir araya getirmenize yardımcı olan esnek ancak kapsamlı bir bilgi deposudur.

 17. Konular : 1 Temmuz 2020’ye kadar tüm kullanıcılar için işbirliği araçlarına ve Profesyonel / Ekip planlarına ücretsiz erişim.

 18. RedmineUP : Yıl sonuna kadar 10 kullanıcı için ücretsiz küçük plan. RedmineUP Cloud ile Proje Yönetimi basittir ve projelerinizi evden yönetebilirsiniz.

 19. Igloo Yazılımı : 6 Temmuz 2020’ye kadar yeni müşteriler için Igloo’nun İş Sürekliliği Paketi ile dijital çalışma alanı çözümüne ücretsiz erişim.

 20. Relytree * : Herkesin kendi özel çalışma araçlarını oluşturmasına ve ekibiyle işbirliği yapmasına olanak tanıyan en iyi elektronik tabloları, veritabanlarını ve iş API’lerini birleştiren bir bulut yazılımı olan Stackby’nin ücretsiz denemesi. Teklif, 1 Temmuz’a kadar 3 ay boyunca Ücretsiz Ekonomi planı ve C-19 yaşam boyu yardım çabalarını destekleyen STK’lara ve Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlara ücretsiz erişimdir.

 21. GForge : Hem SaaS’de hem de şirket içinde GForge’da yeni olan kuruluşlar için 12 ay ücretsiz. Mevcut müşterilerimiz için 12 aya kadar sınırsız kullanıcıya ücretsiz yükseltme sunuyoruz.

 22. Kissflow : Bu SaaS tabanlı iş süreci yönetimi (BPM) ve iş akışı otomasyon aracının 14 günlük ücretsiz deneme sürümü.

Pazarlama

 1. Hootsuite : 1 Temmuz 2020’ye kadar Hootsuite Professional’a küçük işletmelere ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ücretsiz erişim. Sosyal medyayı yönetmeye ve müşterilerinizle ve topluluklarınızla bağlantıda kalmaya yardımcı olma.

 2. Salesforce *: Acil müdahale ekipleri, çağrı merkezleri ve koronavirüsten etkilenen sağlık sistemleri için bakım yönetimi ekipleri için teknolojiye ücretsiz erişim.

 3. Mailchimp * : COVID-19 hakkında 30 Haziran 2020’ye kadar kritik halk sağlığı bilgileri gönderen uygun gruplara Ücretsiz Standart hesaplar.

 4. SurveyMonkey : Çalışanlar, müşteriler ve koronavirüs tarafından etkilenen daha geniş gruplardan veri / geri bildirim toplamak için anket araştırma uzmanları tarafından yazılan ücretsiz anket şablonları.

 5. Ubersuggest : Neil Patel’in Ubersuggest için, içerik pazarlama stratejiniz ve üretiminiz için anahtar kelimeler oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz plan.

 6. Moz : Topluluğumuz için ücretsiz Moz Academy kursları – “wegotthis” promosyon kodunu kullanın.

 7. Adobe * : 31 Mayıs 2020’ye kadar öğrencilerin ve eğitimcilerin isteği üzerine Creative Cloud uygulamalarına ücretsiz ev erişimi sağlanmaktadır. Adobe ayrıca 1 Temmuz 2020’ye kadar web konferansı için Adobe Connect’e 90 günlük ücretsiz erişim sunmaktadır.

 8. Kıyaslama : Kolayca etkileyici kampanyalar oluşturmanıza ve göndermenize yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü ve basit bir e-posta pazarlama çözümünün ücretsiz denemesi.

 9. Hatchbuck : Hepsi bir arada satış ve pazarlama platformumuzun ücretsiz denemesi, e-postaları sohbete, web sitesi ziyaretçilerini el sıkışmasına ve müşterileri çılgın hayranlara dönüştürmek için e-posta pazarlamasını, CRM ve pazarlama otomasyonunu birleştirir. Ayrıca pazarlama ajanslarına küçük işletme müşterileri için alternatif bir çözüm sunuyoruz.

 10. Chamaileon.io : E-posta tasarım editörü aracı için ücretsiz plan. Uzmanlık alanı, ortak çalışma paketi: gerçek zamanlı çok kullanıcılı eşzamanlı tasarım düzenleme ve diğer birçok uzaktan çalışma etkinleştirme özelliğine sahip ekipler için en iyi e-posta tasarım oluşturucusudur.

Yazılım desteği ve güvenliği

 1. Cisco : Duo Security’nin iki faktörlü kimlik doğrulama aracının yeni müşterileri için ücretsiz lisans ve mevcut müşteriler, çalışanları giderek evden çalışırken kullanıcı sınırlarını aşabilir. Web güvenlik aracı Umbrella ve VPN ürünü AnyConnect için de 1 Temmuz’a kadar mevcut. Teklif, zaman kısıtlaması olmadan sınırsız kullanım, 100’den az katılımcı için destek ve ücretsiz arama özelliğini içerir.

 2. Support.com : Şu anda uzaktan çalışan veya okuyan herkese ücretsiz teknik destek.

 3. Okta : Okta Tek Oturum Açma (TOA) ve Okta Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama’ya (MFA) ücretsiz erişim.

 4. Kaspersky : Temel çözümlerimiz için ücretsiz altı aylık lisanslar. Sağlık tesisleri mevcut koronavirüs salgını ile mücadele ediyor, bu yüzden onlara siber koruma konusunda yardımcı olmalıyız.

 5. Ping Kimliği : Ücretsiz bulutta çoklu oturum açma (TOA) ve çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA). Bu şekilde, herkes işinizin devam etmesini sağlamak için tüm BT kaynaklarınıza uzaktan erişebilir.

 6. 1Şifre : İlk 6 ay için ücretsiz işletme hesapları. İşgücünüzü her yerden yönetin ve girişleri ve diğer önemli kaynakları uzak çalışanlarla güvenle paylaşın.

 7. SecureAuth : 15/12/2020 tarihine kadar Ücretsiz Akıllı Kimlik Bulutu paketi: Risk tabanlı Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA), Tek Oturum Açma (TOA) ve Parolasız / Biyometrik Erişim ve Telefon Sahtekarlığı Önleme.

 8. Cloudfare : Güvenli ve kolay bir şekilde çalışmak için küçük işletmelere ve uzak çalışanlara ücretsiz Teams ürünleri. Bu politika en az önümüzdeki 6 ay boyunca devam edecektir.

 9. OneLogin : Sağlıkla ilgili endişeler ışığında sanal bir öğrenme ortamına geçen eğitimciler için Trusted Experience Platform ™ ️’e ücretsiz erişim. Tek oturum açma (TOA), çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) ve sertifika tabanlı kimlik doğrulamadan oluşan ücretsiz platform, tüm eğitimciler K-12, kolejler ve üniversiteler için güvenli sanal deneyimler sunacaktır.

 10. Bitdefender : Sağlık hizmeti müşterileri için Haziran 2020’nin sonuna kadar 12 aylık ücretsiz kurumsal düzeyde, uçtan uca koruma hizmetleri.

 11. Slashtop : Business Access uzaktan erişim yazılımına ücretsiz 60 günlük lisanslar.

 12. SentinelLabs : Ücretsiz siber güvenlik platformu SentinelOne Core 16 Mart Pazartesi – 16 Mayıs 2020 arasında. SentinelOne’un bulut tabanlı platformu sorunsuz bir şekilde ölçekleniyor ve hem işletmelerin hem de çalışanların evden çalışma ortamına hızla geçişlerini korumak için çok uygun.

 13. Şelale Güvenliği : Ücretsiz Uzak Ekran Satıcı personeli veya kilit çalışanları artık endüstriyel ve kritik altyapı sitelerine gidemeyen müşteriler için mevcut ürün lisanslarını görüntüleyin. Uzak Ekran Görünümü, endüstriyel iş istasyonlarının gerçek zamanlı görüntülerini uzak satıcıların erişebileceği bir web sunucusuna gönderir.

 14. OneClick : Uzaktan çalışanlara yardımcı olmak için önümüzdeki üç ay boyunca ücretsiz uzaktan erişim Temel Başlangıç ​​Paketi.

 15. TechSmith : 30 Haziran 2020’ye kadar TechSmith Snagit ekran yakalama yazılımı ve TechSmith Video Review yazılımı için ücretsiz lisanslar.

 16. Clappia : COVID19 kullanım örneklerini uygulamak için oluşturulan uygulamalar için Nocode platformuna ücretsiz lisanslar.

 17. Ericom Shield : Ericom Shield uzaktan tarayıcı izolasyon (RBI) teknolojisinin ücretsiz denemesi, uç noktaları ve kurumsal kaynakları genel web’in tehlikelerinden korur ve Sıfır Güven güvenliğini tarama, e-posta ve indirmelere getirir.

 18. Systancia : Her tür uzak kullanıcı için (dolaşım kullanıcıları, tele-çalışanlar, üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları, vb.) Kurumsal kaynaklara ve uygulamalara ultra güvenli erişim sağlayan bir siber güvenlik çözümü olan Systancia Gate’ten ücretsiz tele-çalışma hizmeti

 19. Commvault : 1 Eylül 2020’ye kadar ABD ve Kanada’da 1000’e kadar uç nokta cihazı için sınırsız Microsoft Azure yedekleme depolamasıyla Ücretsiz Metalik Uç Nokta Yedekleme ve Kurtarma.

 20. Aventri *: Kar amacı gütmeyen kuruluşlar, okullar, üniversiteler, şehirler / kasabalar ve COVID-19 salgınıyla mücadele eden diğer kuruluşlar için 60 gün boyunca ücretsiz kayıt ve web sitesi yazılımı. Yazılım, yemek kayıt zamanları, gönüllü kayıtlar, çevrimiçi öğrenme, yardım istekleri ve daha fazlası için çevrimiçi kayıtlar veya bilgilendirici web siteleri kurmak için kullanılabilir.

 21. Creatio (eski adıyla bpm’online) * : COVID-19’un 1 Ekim 2020’ye kadar yayılmasını durdurmak ve / veya sonuçlarını hafifletmek için çalışan kuruluşlara ücretsiz müşteri merkezi baskısı. COVID ile mücadelede ön cephedeki kuruluşlara yardımcı olacak -19 isteklere kurallarına ve kurallarına uygun olarak hızlı bir şekilde yanıt verir.

Araştırma ve Geliştirme

 1. Qualtrics *: Tüm kuruluşların Qualtrics Uzaktan Çalışma Nabzı’nı kullanmaları için ücretsizdir.

 2. Nvidia * : Dünya çapında yeni koronavirüs ile savaşma çabalarında herhangi bir araştırmacıya Parabricks’e 90 günlük ücretsiz lisans.

 3. Autodesk : Seçili Autodesk ürün ve hizmetlerine ücretsiz erişim. Ürün ve hizmetler arasında BIM 360 Docs, BIM 360 Design, Fusion 360, Fusion Team, AutoCAD Web ve Mobil ve Av Tüfeği yer alır.

 4. Carto * : COVID-19 ile mücadele eden kuruluşlar için ücretsiz görselleştirme yazılımı.

Finans ve muhasebe

 1. Bill.com : COVID-19’dan etkilenen yeni müşteriler için 90 günlük ücretsiz abonelik. Bulut tabanlı hizmet, küçük ve orta ölçekli işletmelerin faturaların işlenmesini otomatikleştirmesine, fatura oluşturmasına, ödeme göndermesine / almasına ve nakit akışlarını yönetmesine yardımcı olur.

 2. Expensify : SNAP kartınızdan satın alınan önemli ürünler ve bakkaliye için 50 dolara kadar para ödeyin .

 3. Wave : Küçük işletmelerin nakit akışına yardımcı olması için ekonomik kargaşa sırasında giderek daha önemli hale gelen ücretsiz finansal yazılım çözümleri (muhasebe, defter tutma, faturalama). COVID-19’a yanıt olarak, Wave, ihtiyaç duyulan bir süre boyunca finansal rahatlama sağlamak amacıyla, aktif müşterilere mümkün olan yerlerde ücretli hizmetleri azaltmıştır.

 4. Kabbage : Kabbage Payments aracılığıyla ücretsiz hesap ve özel hediye sertifikası URL’nizi web sitenizde, sosyal medyada ve diğer iletişimde paylaşmaya başlayabilirsiniz. İşletmeniz ayrıca endüstri ve lokasyona göre sitede aranabilir olacaktır.

İnsanlar ve İşe Alma

 1. Humu : En iyi uzaktan nasıl çalışılacağı konusunda bilim destekli tavsiyeler isteyen herkese ücretsiz dürtü, her yerde çalışan meslektaşları ile ortak, uzaktan çalışma esnekliğine sahip olmayanlar için takdir gösterir (örn. Kasiyerler, sağlık personeli) .

 2. Workable : Tüm müşteriler için yeni video görüşme yazılımının ücretsiz kullanımı ve İK profesyonelleri ve iş liderleri tarafından kullanılmak üzere bir Covid-19 yanıt içeriği kütüphanesine erişim.

 3. HR Acuity : Coronavirus (COVID-19) salgını ile ilgili çalışan sorunlarını yönetmelerine yardımcı olmak için SaaS çözümünün ücretsiz sürümü. Sınırlı sayıda yayın, işletmelerin krizin etkisini izleyecek şekilde donatacak çalışan belgeleri ve izleme işlevselliği sağlar. Sınırlı sayıda, en az 1 Temmuz’a kadar 100’den fazla çalışanı olan işletmelere sunulacak.

 4. Lever : Zoom Entegrasyonu ile 1: 1s ve paneller için ücretsiz video görüşmesi. Lever’ın işe alım yazılımı, Zoom toplantılarının planlanmasına ve uygulamasından katılmasına olanak tanır.

 5. Harver : COVID-19’dan etkilenenler için geniş çapta işe alım için ücretsiz istihdam öncesi değerlendirme platformu. Teklif en az 60 gün geçerlidir. Koşulsuz.

 6. OutMatch : OutMatch’in video görüşme platformuna 60 gün boyunca ücretsiz erişim – dizeler eklenmedi. İK uzmanları, adayları sanal olarak yüzde 100 taramak ve kiralamak için önceden kaydedilmiş ve canlı video görüşmelerini kullanabilir.

 7. Lystloc : 1 Haziran 2020’ye kadar COVID-19 ile mücadele eden kuruluşlar için ücretsiz Lystloc Office (Remote) Kullanıcı ve API lisansları. Lystloc, Gerçek Zamanlı Konum Bilgisi ve Analytics SaaS ürün şirketidir.

Eğitim

 1. Linkedin : Üretken kalma, yüz yüze olmadığınız zamanlarda ilişkiler kurma, sanal toplantı araçlarını kullanma ve aile ve çalışma dinamiklerini sağlıklı bir şekilde dengeleme konularında ipuçları sunan ücretsiz 16 öğrenme kursu.

 2. Codeacademy * : Dünya çapında lise ve üniversite öğrencilerine Codecademy Pro’ya eğitim yılı boyunca 10.000 burs ücretsiz. 

 3. Amazon *: ABD’deki sponsorlu bilgisayar bilimi kurslarına ücretsiz çevrimiçi erişim. Bu, 6-12. Sınıflardaki öğrenciler ve bu yaş grubuna uzaktan eğitim veren öğretmenler için tasarlanmıştır. Ebeveynler de bu müfredata erişebilir.

 4. McGraw-Hill * : K-12 öğretmenlerinin uzaktan eğitime geçiş yapmalarına yardımcı olmak için okul dışı öğrenme için ücretsiz kaynaklar.

 5. Scholastic * : Ücretsiz beş günlük içerik ve 15 ek gün daha geliyor.

 6. Age Of Learning *: Etkilenen okullardaki aileler için 2 ila 8 yaş arasındaki bir öğrenme kaynağı olan ABCmouse’a ücretsiz erişim.

 7. Crowdmark : 31 Mayıs’a kadar çevrimiçi derecelendirme ve analiz platformuna ücretsiz erişim.

 8. Epic *: Okuma platformunun 30 Haziran 2020 tarihine kadar ilkokul eğitimcilerine ve kütüphanecilere ücretsiz uzaktan erişimi, kredi kartı gerekmiyor. Öğrenciler, 35.000’den fazla kitabı, bana oku ve sesli kitapları, videoları ve kısa sınavları olan şirketin dijital kütüphanesine erişebilirler. Öğretmenler ve kütüphaneciler kitap veya koleksiyon atayarak ve ilerlemelerini izleyerek öğrencilerine bağlı kalabilirler.

 9. ClassTag *: İlçelerin ve okulların aileleriyle iletişim kurmasına yardımcı olan ücretsiz iletişim platformu. Yazılım, SMS, e-posta, uygulamalar ve web üzerinden mesaj gönderir ve bunları otomatik olarak 55 dilden birine çevirir. Platform, öğrencilerin evde erişebilmeleri için video, ödev ve diğer kaynakları yayınlamak ve kullanıcıların bir video konferans aracıyla sanal dersler yayınlamasına izin vermek için de kullanılabilir.

 10. Listenwise *: Öğrencilerinizi listelemenize, çevrimiçi olarak özelleştirilmiş yazılı ödevler yapmanıza ve çoktan seçmeli otomatik çekirdekli dinleme sınavları atamanıza izin vererek uzaktan öğrenmeyi destekleyen Listenwise platformuna ücretsiz erişim. Bu size ve öğrencilerinize 31 Mayıs’a kadar veya okulunuz yeniden açılana kadar öğrenme yeteneği kazandıracaktır.

 11. Avid : Nitelikli medya kuruluşu ve eğitim müşterileri için ücretsiz, geçici yaratıcı araç lisansları. 16 Mart – 17 Nisan Cuma günleri arasında tesislerinin kapalı olması nedeniyle uzaktan çalışması gereken kullanıcılar Media Composer için ücretsiz 90 günlük lisans alabilirler | Ultimate, Profesyonel Araçlar, Profesyonel Araçlar | Ultimate ve Sibelius | Ultimate. Ayrıca, ürünlerimizi kullanan ve artık okula ve / veya okul tesislerine erişemeyen bir kurumun herhangi bir öğrencisi, aynı ürünlerin 90 günlük lisansını alabilir. 

Genel

 1. Shopify : Tüm yeni müşteriler için 90 günlük ücretsiz deneme sürümü. Şu anda 14 günlük bir deneme süresindeyseniz, bunu 90 güne uzatabilirsiniz.

 2. Peloton : Koronavirüs pandemisine yanıt olarak daha fazla spor salonu kapatıldığı için abonelik egzersiz uygulamasının 90 günlük ücretsiz denemesi. Fitness freebie Peloton markalı bir bisiklet veya koşu bandı gerektirmez. Kullanıcılar yoga, meditasyon, kuvvet antrenmanı ve daha fazlası gibi dersler arasından seçim yapabilir.

 3. U-Haul * : Üniversitelerinde program değişikliklerinden etkilenen tüm üniversite öğrencilerine 30 gün boyunca ücretsiz kişisel depolama.

 4. TripIt : Tripit Pro uçuş takip hizmetlerine altı aylık ücretsiz lisanslar.

 5. UrbanSitter : COVID-19 salgını sırasında iki ay boyunca ücretsiz ebeveyn aboneliği. Ebeveynler, bu süre zarfında evden çalışırken kendilerini desteklemek için güvenilir çocuk bakımı yardımı bulabilirler. Her bakıcı arka planda kontrol edilir ve UrbanSitter ebeveynlere bilinçli kararlar vermek için mümkün olduğunca çok bilgi sağlar.

 6. Brit.co : Bir ila iki hafta boyunca ücretsiz DIY dersleri. Ödeme sırasında “selfcare” indirim kodunu kullanın.

 7. Zencastr : Ücretsiz Hobi Planlarında kayıt süreniz veya kayıtlarınızdaki kişi sayısı sınırlaması olmayacaktır. 1 Temmuz 2020’ye kadar geçerlidir.

 8. Headspace : İstediğiniz zaman dinleyebileceğiniz ücretsiz meditasyonlar.

 9. Calm : Akıllarımızla ilgilenmek ve bu süre zarfında zihinsel ve duygusal sağlığınızı desteklemek için elle seçilmiş içerikler de dahil olmak üzere sakin kalmak için Calm’dan ücretsiz kaynaklar. 

 10. Sesli (Amazon) : Masaüstünüzde, dizüstü bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde her yaştan çocuklar için ücretsiz hikayeler. Okullar kapalı olduğu sürece açığız. Bugünden başlayarak, her yerdeki çocuklar, hayal kurmaya, öğrenmeye ve sadece çocuk olmaya devam etmelerine yardımcı olacak altı farklı dilde başlıklar da dahil olmak üzere inanılmaz bir hikaye koleksiyonunu anında aktarabilir.

  Kaynak : entrepreneur.com/article/347840

corona covid 19 sağlıklı çalışma

Mental ve Fiziksel Sağlığınızı Koruyun

Sürekli ev ortamında çalışmak psikolojik sıkıntılar yaratabilir bundan kurtulmak için baz tiyolar:

–       Mesai saatleri içinde çalışın. Ev içinde bulunanlar ile sohbet edin ve mesai saati dışında iş konuşmayın. İş ve kendinize/ailenize ayıracağınız zaman arasındaki dengeyi koruyun.

–       Öğünlerinizi kaçırmadan disiplinli bir zamanlama ile çalışmalarınızı yapın.

–       Firmanızda çalışanlarla yapılacak görüşmeleri önceden planlayın ki herkes tam motive şekilde toplantıya katılabilsin.

–       Evde spor egzersizlerinizi yapın bunun için yardımcı siteler: Nike Run ClubObe FitnessCorePower Yoga.

© Tüm Hakları Saklıdır - Teleasistan - Sanal Ofis Değil Sanal Asistan
Proudly powered by WordPress | Theme: Sparker by Canyon Themes.