Sanal Ofis Değil Ofis İçin Sanal Asistan Teleasistan

Bir iş yerinde sekreterin görevi nedir telefona bakmak, karşılama yapmak bazen de çay kahve servisi yapmak gibi düşünülür. Bunların hepsini yaparken bazı işler aksar ve bunlar şirkete memnuniyetsiz müşteri ve para kaybı olarak döner. İşte tam bu yüzden teleasistan sekreteri olsun olmasın tüm firmaların en önemli kalemi olan gelen çağrıların karşılanması hizmetini dedike bu konuda eğitimli ve sadece bu işi yapan personeller ile sunmaktadır. Çünkü biliyoruz ki çağrılar bir şirketin can damarıdır ve en önemli unsurlardan biridir.
Ofisiniz için Sanal Asistan
Ofisiniz için Sanal Asistan

Çevreyi Korursunuz

Teleasistan not almanıza gerek bırakmadan müşteri görüşmelerinin notlarını size e-posta ve sms ile göndererek daha çok ağaç kesilmesini engeller.

Sanal Ofis Sistemleri ve Verimlilik

Sanal ofis sistemlerinde aynı personel hem onlarca şirketin telefonuna bakar, hem toplantı odasını organize eder, hem gelen evrak yükü ile boğuşur. Teleasistan sanal ofis değil ofisiniz için sanal asistan hizmeti vererek şirketiniz için en önemli olan gelen çağrıların CRM sistemi ile entegrasyonunu sağlayarak size SMS ve e-posta yolu ile iletilmesini sağlar. 

Başka İşimiz Yok Sadece Çağrılarınızı Karşılarız ve Müşterilerinizi Memnun Ederiz

sanal ofis değil ofis için teleasistan

CRM Sistemi İle Veri Bankası

Üstün yapay zeka teknolojisi ve profesyonel personelimiz ile siz farkında olmadan her gün şirketiniz için bir veritabanı oluşturulur ve bu veri tabanı 2048 bit SSL şifrelemesi ile verilerinizin güvenliği sağlanır.

Cep Telefonunuzada Sekreter Hizmeti Verilir

Size tahsis edeceğimiz özel numaraya cep telefonunuzu yönlendirmeniz sayesinde sizi arayanlara da cevap verilir ve arayanlar SMS ve e-posta ile size raporlanır.

sanal ofis değil ofis için teleasistan

Kontrol Sizde

Dilediğiniz zaman çağrıları biz karşılarız, dilediğiniz zaman siz de karşılayabilirsiniz. Kontrol 7 gün 24 saat sizin elinizde. Bizim karşıladığımız tüm çağrılar sizlere SMS ve e-posta ile raporlanır.

© Tüm Hakları Saklıdır - Teleasistan - Sanal Ofis Değil Sanal Asistan
Proudly powered by WordPress | Theme: Sparker by Canyon Themes.